galeria  |  linki  |  kontakt  | Informacje o teatrze

Spektakle

Grzegorz Kwieciński

English version
(39kB)

TEATR OGNIA I PAPIERU - THEATRE OF FIRE AND PAPER

(138kB)

TEATR OGNIA I PAPIERU NA KRYMIE


Pomiędzy 6 a 10 sierpnia 2012 Teatr Ognia i Papieru gościł w Symferopolu na Krymie na festiwalu małych, papierowych teatrów MINIFEST PAPIRTEATR, gdzie prezentował swoje najnowsze przedstawienie "Kamienie". Spektakl był grany w patio teatru. Wśród widzów znajdowała się Ministra Kultury Autonomicznej Republiki Krymu, Prezydent Symferopola oraz licznie przybyli Członkowie Związku Polaków na Ukrainie. Grzegorz Kwieciński reprezentował Polskę, Łódź oraz polski Związek Lalkarzy UNIMA /POLUNIMA/.
Spektakl "Kamienie" został przyjęty z dużą sympatią. Teatr został zaproszony do prezentacji spektaklu w Kijowie, Lwowie i innych miastach Ukrainy. W przyszłym roku Grzegorz Kwieciński będzie reżyserował w Teatrze Lalek w Symferopolu spektakl na podstawie "Małego Księcia" Antoine'a de Saint-Exupery'ego.

Pobyt i podróź teatru była finansowana przez Ministerstwo Kultury Autonomicznej Republiki Krymu.

(31kB)

(65kB) (23kB) (48kB) (49kB)


Oferta TOiP

Nasza propozycja:
spektakle plenerowe


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą repertuarową, przeznaczoną do wystawiania w plenerze. Miejscem takiego wydarzenia może być ulica, plac miejski, park, boisko - każda z przestrzeni na otwartym powietrzu, którą my zaczarujemy ogniem..
 
(149kB) więcej >>

Nasza propozycja:
spektakle studyjne


W naszym repertuarze mamy również przedstawienia, które mogą być wystawiane w kameralnych salach, małych teatrach, na niewielkich scenach. Niektóre z nich mieszczą się w przestrzeni małej stolikowej klatki, a akcja innych rozgrywa się w przestrzeni klatki niewiele większej od aktorów. Wszystkie spektakle są bezpieczne dla widzów i pomieszczeń, w których się rozgrywają...
 
(2492kB) więcej >>(36kB)