galeria  |  linki  |  kontakt  | Informacje o teatrze

Spektakle

Grzegorz Kwieciński

English version
(39kB)

TEATR OGNIA I PAPIERU - THEATRE OF FIRE AND PAPER

(138kB)

SPEKTAKLE STUDYJNE

Zapraszamy do zapoznania się z nasz± ofert± repertuarow±, przeznaczon± do wystawiania w pomieszczeniach. W naszym repertuarze mamy również przedstawienia, które mog± być wystawiane w kameralnych salach, małych teatrach, na niewielkich scenach. Niektóre z nich mieszcz± się w przestrzeni małej stolikowej klatki, a akcja innych rozgrywa się w przestrzeni klatki niewiele większej od aktorów. Wszystkie spektakle s± bezpieczne dla widzów i pomieszczeń, w których się rozgrywaj±... Tytuły, które możemy zaproponować, to:

KAMIENIE

DRŻENIE

WIEŻA

RĘCE

PTAK


Oferta TOiP

Nasza propozycja:
spektakle plenerowe


Zapraszamy do zapoznania się z nasz± ofert± repertuarow±, przeznaczon± do wystawiania w plenerze. Miejscem takiego wydarzenia może być ulica, plac miejski, park, boisko - każda z przestrzeni na otwartym powietrzu, któr± my zaczarujemy ogniem..
 
(149kB) więcej >>

Nasza propozycja:
spektakle studyjne


W naszym repertuarze mamy również przedstawienia, które mog± być wystawiane w kameralnych salach, małych teatrach, na niewielkich scenach. Niektóre z nich mieszcz± się w przestrzeni małej stolikowej klatki, a akcja innych rozgrywa się w przestrzeni klatki niewiele większej od aktorów. Wszystkie spektakle s± bezpieczne dla widzów i pomieszczeń, w których się rozgrywaj±...
 
(2492kB) więcej >>(36kB)